O firmie

O FIRMIE KLIMA PROJEKT

Firma KLIMA PROJEKT została założona w 2006 roku przez grupę doświadczonych inżynierów, absolwentów Politechniki Gdańskiej. Zespół KLIMA PROJEKT tworzą specjaliści z kierunkowym technicznym wykształceniem oraz doświadczeni monterzy i serwisanci.

Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych. Zamówienia realizujemy kompleksowo, zaczynając od koncepcji, poprzez projekt wraz z uzgodnieniami i wyceną, a kończąc na montażu, serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Możemy włączyć się do realizacji inwestycji na dowolnym etapie proponując jedynie wybrane usługi, na przykład wyłącznie projekt, montaż lub serwis.

Profesjonalna obsługa każdego zamówienia to dla nas priorytet i podstawa do długofalowej współpracy. Dbamy więc o najwyższą jakość usług i nieustannie podnosimy kwalifikacje zawodowe.

Współpracujemy z renomowanymi producentami i importerami urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Proponujemy rozwiązania i urządzenia, których jakości jesteśmy pewni.

Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby naszych Klientów. Służymy wiedzą oraz doświadczeniem, aby wspólnie wypracować optymalne rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy!
Dariusz Wierzbowski

NASZA MISJA TO PROFESJONALIZM W SWOJEJ DZIEDZINIE

Zapytaj o ofertę: tel. (58) 76 28 160 biuro@klima-projekt.pl